Një 91- vjeçar është gjetur i pajetë në banesën e tij në lagjen ”4 Heronjtë” të qytetit bregdetar.

Sipas Policisë, i moshuari jetonte i vetëm në banesë. Trupi i vik timës është transportuar në morg për ekspertizën mjeko- ligjore dhe për të gjetur shkakun e vd ekjes.

NJOFTIMI NGA POLICIA

Vlorë

Në mesditën e sotme, në lagjen “4 Heronjtë” Vlorë, është gjetur i pajetë në banesën e tij shtetasi S. P., 91 vjeç, i cili jetonte vetëm në banesë.

Trupi i vik timës është transportuar për në morg për ekspertizë mjeko- ligjore për të përcaktuar shkakun e vd ekjes dhe shkakun e dë mtimeve të konstatuara paraprakisht në trupin e vik timës.

Është ngritur një grup hetimor dhe nën drejtimin e Prokurorisë po vijojnë hetimet e mëtejshme në lidhje me zbardhjen dhe sqarimin e rrethanave të ngjarjes

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP