Dua Lipa është një nga këngëtaret shqiptare më të dashura për publikun tonë, dhe pse jeton në Britani dhe ende nuk ka kënduar një këngë shqip.

Vajzat e reja e adhurojnë, dhe djemtë jo më pak. Ajo është shumë e ëmbël dhe profesioniste në punën e saj, cilësi që e bëjnë një yll të vërtetë.

Advertisements

Së fundmi Dua Lipa ka ndarë me fansat dy lajme pozitive. Ajo ka bërë me dije se së shpejti do të lançojë një videoklip të ri, ku do të përfshijë pjesë koreografie nga fansat e saj.

Kështu që mos humbisni kohë, dëgjoni apelin e Duas në twiiter dhe Instastory dhe veprini. Mund të jeni ju një nga ata që do të shfaqen në klipin e këngëtares shqiptare.

Përshëndetje njerëz. Jam shumë e lumtur dhe e emocionuar t’ju them se jam duke punuar për një projekt të ri për Levitating. Dhe dua që ju të bëheni pjesë e tij. Mund të bëni koregrafik, make-up, animacione dhe çdo gjë në tik tok.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP