Leonardo DiCaprio po shijon pushimet së bashku me të dashurën e tij Camila Morrone.

Çifti po shijon pushimet, por nuk kanë mundur t’i shpëtojnë paparacëve. Ata janë fotografuar në plazh, ndërsa kanë rënë në sy format trupore të të dashurës së DiCaprios.

Camila ishte veshur me një bikini të zezë, minimaliste që i le pak vend imagjinatës, mirëpo modelja ka një fizik të përkryer ndaj dhe ka kaq vetëbesim që të shfaqet në atë mënyrë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP