Moderatorja ndau me ndjekësit foto nga pushimet e saj, ku pozoi krah vajzës dhe ish-deputetit.

Por menjëherë kanë shpërthyer kritikat në rrjet ndaj Rudina Dembacajt, e cila nuk i ka kursyer përgjigjet.

Advertisements

Një prej tyre e kritikoi që publikoi foto me vajzën dhe partnerin e saj të ri, duke i kujtuar që Viktoria ka baba tjetër.

“Unë kam pasur respekt për ty Rudina, por me thënë të drejtën tek foto ku keni dalë të tre mua më neveritesh. Më mirë dil me vajzën, se foto fallco. S’kam asgjë personale. Jam nënë vetë, çdo kujt mund t’i ndodhi ndarja, por baba një ka fëmija dhe pikë. Ta kesh me jetë ❤❤e vogël të rritet e lumtur,”– shkroi një komentuese.

Por moderatorja iu përgjigj se nuk ka pse pyet askënd se më ke del në foto dhe sa vajza e saj ka një “superbaba”.

Advertisements

“Ti faleminderit dhe më fal që nuk të pyeta me kë të dal në foto😂 Babain vajza e ka dhe e ka superbaba! Nuk ja heq foto superfuqitë. Ti kesh me jetë fëmijët e tu!”- shkroi Rudina Dembacaj.

Ndërsa një tjetër i komentoi se po i ndërron burrat “si çorapet”.

“Burrat po i ndërron si çorapet,”- i komentoi ndjekësi.

“Eeeeehhhh çfarë të bësh! Kaq rrallë i ndërron çorapet?”– iu përgjigj ajo./Panoramaplus

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP