Aks ident i rëndë në Mirditë. Mësohet se mëngjesin e sotëm në fshatin Reps, mjeti me drejtues B.R nga Kosova ka aks identuar për vd ekje gruan me iniciale D.R. Nuk dihen detaje të tjera të për ngjarjen. Policia ka nisur hetimet

Njoftimi i policisë:

Advertisements

Sot, rreth orës 07:30 ,në fshatin Reps, Mirditë, mjeti me drejtues shtetasin B.R.,banues Kosovë, ka aks identuar shtetasen këmbësorë D.R.,e cila ka gjetur vd ekjen. Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements