Pak kohë më parë ish-deputeti Eduard Ndocaj i habiti të gjithë me pamjen e tij të re, ku u shfaq me shumë kile më pak.

Ai ndryshoi tërësisht dhe dukej tjetër njeri.Ndocaj, që njihet ndryshe me nofkën “kaubojsi” ka humbur shumë peshë dhe së fundmi ka vendosur të tregojë se si ja arriti.

Në një intervistë për mediat nga Lezha, ai tregoi se rënia në peshë ka qenë një sfidë e vërtetë. Personi që e ka shtyrë për këtë gjë, ka qenë bashkëshortja e tij, Valentina.

“Bashkëshortja ka qenë nismëtarja që unë të bija në peshë. Unë që në muajin janar marr vetëm pjesë nëpër tavolina dhe nuk ha, jam si dekor. Në fillim e vuaja por tani jo, kam filluar që të mësohem, është pak e vujtshme”, ka rrëfyer ish-deputeti ndër të tjera.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP