Sipas të dhënave nga Ministria e Shëndetësisë Italiane, gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar 13 viktima nga koronavirusi, për një total prej 34 967 që nga fillimi i emergjencës shëndetësore.

Sot numri i të shëruarve në Itali ishte 178 ndërsa numri i përgjithshëm i tyre ka shkuar në 195.106.

Advertisements

Autoritetet e shëndetësisë raportuan gjithashtu se sot u regjistruan edhe 169 raste të reja pozitiv, (dje ishin 234), për një total prej 243.230

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements