Sot kryeministri Edi Rama mbush 56 vjeç. Në këtë ditë të veçantë, Rama ka zgjedhur të publikojë një foto me të ëmën, gruan që i dha jetën, siç shkruan ai.

Zonja Aneta shfaqet me dorën e fashuar por gjithsesi e lumtur krah të birit ndërsa ai e mban të përqafuar.

“Me gruan që më dha jetën. Zemër”, shkruan Rama teksa menjëherë ka marrë rekord pëlqimesh nga ndjekësit por edhe urime për ditëlindjen.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP