4 raste të reja janë konfirmuar në Durrës të prekur me COVID-19, ku ajo që habit më shumë është se janë infektuar pikërisht ata persona , që ushtrojnë kontrolle mbi subjektet e biznese të ndryshme për të respektuar masat anti-covid.

Sipas burimeve për Report Tv, të infektuar kanë mbetur 3 janë punonjës të Inspektoratit Shëndetësor dhe një punonjës i AKU-së.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP