OSHEE ditën e sotme në një postim në rrjetet sociale ka njoftuar se ditën e nesërme do të do të ketë stakime të energjisë në disa zona të Tiranës.

Sipas njoftimit të OSHEE-së, nesër nuk do të ketë drita në zona të Vorës, Farkës, Ndroqit për shkak se do të kryehen punime.

Postimi i OSHEE:

Pershendetje. Njoftim për abonentët #Tiranë

Stakim, 3 korrik

Për shkak të punimeve të planifikuara në një nga fiderat e NST Vorë dhe NST Ndroq, do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

10:00-14:00

Gërdec, Marqinet

09:00-15:00

Pjesërisht rruga “Siri Kodra”, rruga “Besa”, fshati Çekë

09:00-14:00

Mullet

10:00-13:00

Pjesërisht zona e Farkës

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP