Ditën e sotme këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka ndarë një foto në Instastory me të voglën e saj, teksa shijojnë një ditë në plazh.

Ndonëse në pamje të parë kjo duket një foto shumë e adhurueshme, neve na ra në sy një detaji, në trupin e këngëtares.

Në njërën prej këmbëve të saj shihet një shenjë, të cilën nuk është munduar ta fsheh, ose i ka shpëtuar.

Megjithatë, nuk dihet ende se çfarë i ka ndodhur këngëtares, por me siguri lidhet me ndonjë incident.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP