ROME, ITALY - MAY 28: Francesco Totti greets the fans after his last match during the Serie A match between AS Roma and Genoa CFC at Stadio Olimpico on May 28, 2017 in Rome, Italy. (Photo by Paolo Bruno/Getty Images)

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa trazoi rrjetin dhe tërboi te serbët me një fotografi të publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Me flamurin e Shqipërisë së madhe që u ngrit në Beograd, Dua ka ngjallur reagime nga më të ndryshmet në rrjetet sociale.

Ishte pikërisht ai flamur që ndërpreu ndeshjen Serbi – Shqipëri para gjashtë vitesh dhe kjo nuk është “kapërdirë” dot nga serbët.

Nga ana tjetër, serbët i ka zhgënjyer tejmase fakti që edhe ish-kapiteni legjendar Françesco Toti, e ka pëlqyer postimin e shqiptares.

Të shumta janë mediat serbe që kanë reaguar me fjalët: “Përse vëllai ynë na zhgënjeve?”.

Sipas tyre legjenda e Italisë ka qenë një përkrahës i madh i Serbisë, ndërsa tashmë ka zhgënjyer shumë njerëz në këtë vend pas pëlqimit të bërë te Dua Lipa

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP