Këngëtarja e famshme shkodrane Rita Ndoci përmes një statusi në rrjetet sociale, ka nxjerrë zbuluar një individ që e përndiqte në rrjetet sociale, duke i shkruar me profile të rreme.

Përmes postimit të saj në rrjetet sociale, sqaron se i njëjti person merret edhe me su lme personale ndaj saj dhe familjes, ku thekson se është krenare për origjinën e saj, dhe për arritjet që ka pasur në jetë.

Advertisements

Postimi i plotë i Ndocit:

Me ka sh okuar nje profil fallco ne Facebook, i cili është i ndarë në dy a tre emra. Faleminderes teknologjise qe i lokalizon njerezit qe hokatojne dhe rrejne veten me profile fallco. Faleminderes Gjermani qe ma jep kete mundesi ne kohe reale. Kaq te babezitur jane sa edhe menyren e te shkruarit e mbajne te njejten, edhe sikur te jesh analfabete e dallon qe tre profilet fallco dhe ai me emer e mbiemer, është i njejti person. Njerez te ndyre qe rrëshqasin ne gjerizin e vet. Më vjen keq se e njoh dhe kam respekt per të si njeri, kur shkruan ne profilin e vet, me emrin e vertete. Turp. Zhgenjimin e kam të madh, mbasi i kthen sulmet ne personale, ne personale te pa qëna. Ndyresi te kam gjet kush je edhe me profil fallco. Familjes time, prejardhjes time ti o rracist i/e ndyre, ti hash ate që nuk thuhet. Une jam krenare që e kam baben me prejardhje prej Shoshi, dhe jam krenare për arritjet e mia, dhe te familjes time shkodrane, e gjermane.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP