Dy ditë më parë aktori i njohur Florian Binaj ka njoftuar përmes një postimi në “Instastory” se është shëruar nga koronavirusi dhe izolimi i tij mori fund.

Pas shërimit, ai ka postuar një foto ku shihet pranë gruas, dy fëmijëve dhe disa miqëve të tij. Në foto aktori duket i lumtur dhe në super formë. Krahas fotos ai shkruan: “Lum ata që kanë miq të vërtetë!” Ora News

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP