Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 4 vdekje dhe 68 raste të reja me COVID-19 brenda 24 orëve të fundit. Një ditë më parë u shënuan 55 të infektuar, kjo shifër është rritur sot me 35 raste të reja, ndërsa Tirana mbetet vatra më e madhe në vend.

Ministria raporton se 44 pacientë janë shëruar plotësisht. Në të dy spitalet Còvid janë të shtruar 110 persona, prej të cilëve njëri është i intubuar ndërsa 14 janë në reanimacion.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP