Në 24 orët e fundit, janë evidentuar 17 raste të reja me koronavirus në Tiranë. Mësohet se janë testuar 142 persona të dyshuar, mes të cilëve një administrator i një njësie bashkiake në Tiranë .

Nuk është prekur nga virusi asnjë punonjës i shëndetësisë. Ndërkohë, në kryeqytet janë 12 vatra aktive të koronavirusit. Vatrat janë të shpërndara në zonat gjeografike:

Advertisements

Shkozë, Kodra e Diellit, 3 Vëllezerit Kondi, Astir, Jordan Misja, rr. Fortuzi, rr. Mine Peza, rr. Artan Lenja, rr. Gjergj Legisi, rr. Bill Klinton, rr. Irfan Tomini, rr. Njazi Meka, sheshi Willson , rr. Hajdar Hidri, Fresku, rr. Dibrës, rr. Qazim Vathi, Golden Park, Kombinat, rr. Sami Frashëri, rr. Myslym Keta, shkolla 11 Janari, Don Bosko, Bregu i Lumit, Kamëz, Krrabë, Laprakë, Oxhaku lgj.10, Misto Mame, 21 Dhjetori, Kodra e Priftit, rr. Barrikadave, rr. Faik Konica, 5 Maji, rr. Kavajës, rr. Kongresi i Lushnjes, Myslym Shyri, rr. Stavri Themeli, rr. Besim Alla, rr. Islam Alla, rr. Arben Minga.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements