Këngëtarja, Aurela Gaçe njihet për deklaratat e saj të drejtpërdrejta dhe nuk kursehet po ashtu as kur bëhet fjala për batuta.

Së fundmi ka nisur pushimet në bregdet nga ku nuk mungojnë edhe postime në rrjetet e saj sociale.

Advertisements

Aurela ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale një foto, ku shihet e shtrirë në shezllon me rroba banjo dhe mbi kokë ka vendosur një palë tuta të shkurtëra për t’u mbrojtur nga dielli. Ndërkohë ajo e ka përshkruar foton me diçiturën komike, ku ka shkaktuar shumë të qeshura.

“Ky diell t’i vë “brekët në kokë”. Tutat më saktë, mos keqkuptohemi”, ka shkruar Aurela.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP