Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret më të famshme dhe më të suksesshme në Shqipëri e Kosovë, por jo vetëm.

Bukuroshja e talentuar është shumë aktive në rrjetet sociale, ku ndan shpesh foto me ndjekësit e saj.

Së fundmi këngëtarja ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku na ka treguar se për fundjavë ka shkuar në plazh dhe po shijon rrezet e diellit.

Ajo shfaqet e veshur me një palë bikini të zeza, teksa bien në sy tatuazhet me gjarpërinj që ka në trup.

“Qetësi para stuhisë”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Komentet kanë qenë të shumta, ku nuk kanë munguar edhe personazhet publike, ndër to edhe moderatorja Alketa Vejsiu e cila shkruan “Zjarri duket më i nxehtë se dielli”.

Pas një kohe të gjatë pauze, këngëtarja mbrëmjen e sotme do të përformojë në Sarandë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP