Loredana është një nga reperet më të njohura shqiptare, e cila është shumë e komentuar nga mediat shqiptare.

Loredana spikat për stilin e saj ndryshe nga personazhet e tjera të showbiz-it. Ndonëse eksperimenton shumë me pamjen e saj, Loredana ka habitur me ndryshimin që ka bërë në pamje.

Në fotot e fundit që ka publikuar në Instastory, Loredana ka treguar se i ka prerë flokët shkurt dhe ka publikuar disa foto me pamjen e re.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP