Ker cenohet me jete kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmanin, përmes një mesazhi në gjuhën angleze në rrjetin social Twitter

Një kërcënim është raportuar në raportin 24 orësh të policisë. Burime të Gazetës Express kanë treguar se mesazhi ker cenues ndaj kryeparlamentares Vjosa Osmani nuk eshte denocnuar ne polici prej saj, por nga stafi i saj.

Advertisements

“Sheshi “Ibrahim Rugova”, Prishtinë, 23.06.2020-16:37. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se në llogarinë e rrjetit social Twitter ka ardhur një kërc enim në gjuhën angleze. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, thuhet në raportin e policisë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements