Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi prej kohësh është në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj.

Edhe pas një krisje që kishin në marrëdhënien e tyre, ata janë sërish bashkë, e duken më të dashuruar se kurrë.

Së fundmi Jonida ka publikuar në Instagram disa foto vërtet romantike me partnerin e saj, në plazh, me drita e shumë dashuri në sfond. Të dy janë të ulur, krah njeri-tjetrit dhe puthjet nuk kanë munguar.

“Jeta ime nuk është perfekte, por e dua gjithçka që kam”, shkruan ajo krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

My life is not perfect but I love everything I have 🙏 @romeoveshaj ❤️

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP