Bora Zemani së fundmi është parë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Fotot me gërsheta dhe disa veshje fit e bëjnë atë të duket super “cool”. Mirëpo jo të gjithë i kanë shijuar fotot e bukura të Borës.

Një ndjekës e ka akuzuar moderatoren se përdor photoshop, pasi këmba e saj duket tepër e madhe, sikur të jetë numri 47.

“Çfarë numri e ke këmbën, 47, me rop shpie ja ke qr fotoshopit”, shkruan fansi.

“Kur kamera eshte kend gjere keshtu duken objektet ne cepa. Po te perdorja photoshop do e kisha rregulluar kemben.”- shkruan Bora, duke i hedhur poshtë këto akuza.

 

View this post on Instagram

 

White monday @bzzz.company 📦 order now your favorite color!

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP