Një aksident është regjistruar në hyrje të qytetit të Lezhës.

News 24 raporton se në aksident janë përfshirë tre makina dhe kanë mbetur të plagosur tre persona.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP