Juventusi humbi me rezultatin 4-2 kundër Milanit. Sulmuesi Cristiano Ronaldo shënoi golin e 0-2 për torinezët, më pas pa ekipin e tij teksa i kthehej rezultati. Ai pati dhe një sfidë personale kundër Zlatan Ibrahimovicit.

Portugezi ka reaguar për herë të parë pas humbjes duke postuar një foto në Twitter. 35-vjeçari bën banjo dielli dhe duke i gëzuar. Ylli i Juventusit shkruan në mbishkrimin e fotos: “Recharge”.

5 herë fituesi i Topit të Artë duket i motivuar sipas mbishkrimit që kërkon “të rikarikohet”. Juventusi nga krahu tjetër mban distancën me Lazion në 7 pikë dhe vazhdon e qetë kryesimin drejt fitimit të titullit kampion./telesport

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP