Dashi
Kjo fundjave do jete nje publicitet i mire per punen dhe karrieren tuaj. Ndoshta do bini ne sy dhe do beni per vete persona te rendesishem.

Demi
Nje ceshtje e rendesishme qe lidhet me udhetimet dhe te ardhmen tuaj do kete perparesi kete fundjave NJe plotesim deshire per nje dokumentacion apo takim me dike qe jeton large jush.

Binjaket
Kjo fundjave do jete interesante ne lidhje me nje takim shume imtim dhe romantik. Por mund te keni edhe nje mundesi te rigjeneroni veten tuaj.

Gaforrja
Nje person shume i vecante ju therret dhe ju bene te jeni te varur nga ndikimi i tij Ne kete situate do ishte mire te kalonit qete pa shume kundershtime.

Luani
Do mbyllet nje cikel i rendesishem ne lidhje me punen dhe shendetin tuaj Po ashtu nje marredhenie romantike qe lidhet me punen do plotesohet.

Virgjeresha
Do jeni totalisht ne fillimet e nje ndjesie te madhe romantike dhe ne nevojen per te flertuar apo plotesuar veten erotikisht. Nje takim i kendshem ju pret.

Peshorja
Do kerkoni pak qetesi dhe harmoni ne shtepine tuaj apo nje deshire per te blere nje shtepi te re apo per te bashkejetuar me nje person qe e njihni.

Akrepi
Ju pret nje lajm shume i mire dhe nje ide shume e bollshme ne lidhje me planet tuaja .Mbeshtetja ne ceshtje ekonomie apo informacion nuk do mungoj. Nje takim me nje person te rendesishem po ashtu do jete i mire.

Shigjetari
Nje situate qe lidhet me ekonomine do sqarohet dhe ju do ta shihni veten ne nje nivel ku perball psikologjise dhe mendimit tuaj apo deshirave nuk do keni varesi ekonomike.

Bricjapi
Ne jeten tuaj personale do ndodhi nje shkelqim apo nje plotesim i bukur i personalitetit dhe deshirave tuaja Do arrini nje sukses personal.

Ujori
Me shume deshira dhe pasion do ti kushtoni me shume vemendje anes shpirterore te padukshme te gjerave sesa atyre te dukshme Pra ne heshtje do beni pune te medha kete fundjave

Peshqit
Jeni ne nje nga momentet me te bukura dhe romantike ku ne cdo aspekt do shikoni njerez qe ju afrohen dhe duan tju japin energji pozitive dhe romance.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP