Konfirmohen 19 fluturimet për nesër datë 2.07.2020.
⠀⠀
Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e enjte janë:⠀⠀
⠀⠀
Albawings – Tiranë – Londër (STN) dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Eindhoven dhe kthim

Alitalia – Tiranë – Romë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Stamboll dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bergamo dhe kthi

Wizz Air – Tiranë – Piza dhe kthimAlbaëings – Tiranë – Frankfurt dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Albawings – Tiranë – Perugia dhe kthim
Wizz Air – Tiranë -Luton dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Austrian Airlines – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Blue Panorama – Tiranë – Bologna dhe kthim

Aegean Airlines – Tiranë – Athinë dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bologna dhe kthim

Albawings – Tiranë – Piza dhe kthim

Wizz Air – Tiranë – Bergamo dhe kthim

TUI Airlines – Tiranë – Bruksel dhe kthim

“Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme. Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU. Ju faleminderit për bashkëpunimin’, thuhet në njoftim./CNA.al

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP