Moderatori dhe shoëman-i Ermal Mamaqi duket se ka zgjedhur mëngjesin e sotëm që të provokojë pak ndjekësit e tij në rrjetet sociale, duke postuar një ”foto nga zyra”, që realisht është nga një shëtitje me varkë që ai ka bërë në det.

Siç shihet edhe në foton e mëposhtme, Ermali ia bën zili të githëve me pamjen e tij, ndërkohë që nuk kanë munguar as komentet e tipit, ”njerëzit nuk kanë bukë të hanë, ti poston foto të tilla”.

Duke e njohur tipin e Mamaqit, ai me siguri do ti marrë me humor këto komente, që duket se nxjerrin edhe njëherë në pah, gjendjen e vështirë ekonomike që është duke kaluar vendi.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP