Ish-burri i zemërthyer i Naya Rivera e humbur pa gjurmë, u pa për herë të parë duke ngushëlluar djalin e tij të vogël vetëm një ditë pasi aktorja Glee u zhduk nga një liqen në Kaliforni, ku ajo po luante me djalin e tyre katërvjeçar.

Babai i Ryan Dorsey u vu re duke mbajtur Joseyn në krahë ndërsa ata u larguan nga shtëpia e motrës së Nayas, modeles Nickayla Rivera në Valencia, Kaliforni të enjten, shkruan DaiyMail.

Advertisements

Dorsey, i cili ka kujdestarinë e përbashkët të djalit të tij pasi ai u nda nga ylli i Glee, Naya në qershor të vitit 2018, u mërzit dukshëm gjatë ditës ndërsa u zgjua për realitetin e asaj që kishte ndodhur.

Duke iu përgjigjur derës së Dorseyt, 36 vjeçari, ishte shumë i shqetësuar për t’iu përgjigjur ndonjë pyetje, thjesht duke thënë se duhej të kujdesej për djalin e tij të vogël.

Miqtë thanë që aktori nuk kishte ‘ide’ se ish-gruaja e tij e kishte marrë djalin e tyre Josey në Liqenin Piru, pranë Santa Clarita të mërkurën.

Advertisements

Familja e shtëpisë së Dorseyt në Los Angeles tha për DailyMail.com se Dorsey u drejtua menjëherë në vendin popullor turistik sapo u njoftua se djali i tyre u gjet i vetëm në një varkë.

Sgt Kevin Donoghue nga Zyra e Sherifit të Qarkut Ventura, tha se më shumë se 100 policë janë duke e kërkuar trupin e Nayas – dhe kërkimi do të vazhdojë edhe natën.

Kërkimi për aktoren rifilloi të enjten.

Ky kërkim përfshin helikopterë nga Zyra e Sherifit dhe Rojet bregdetare, si dhe ekipe të shumta zhytëse që veprojnë nga gjashtë varka.

FOTO GALERI

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP