Një lajm tr onditës vjen nga plazhi i Durrësit.

Mësohet se një person është mbytur ditën e sotme. Policia dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes. Ende nuk bëhet i ditur identiteti i personit që ka ndërruar jetë.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP