Një 55-vjeçar i identifikuar si Vladimir Ceno ka humbur jetën në Berat pranë zonës që nxiren pllaka guri, ngjarje e cila dyshohet të ketë qenë aksidentale.

55-vjeçari ka qënë duke kullotur bagëtinë dhe gjatë mbrëmjes ka pushuar në një zgavër ku nxiren pllakat, dhe si pasojë e rrëshkitjes së tyre dyshohet se ka humbur jetën.

Pasi nuk është kthyer në banesë familjarët kanë vendosur të kërkojnë të afërmin e tyre, dhe mëngjesin e sotëm e kanë gjetur në vendin e quajtur Rabjak.

Policia po punon për zbardhjen e kësaj ngjarjeje me pasojë vdekjen, ndërkohë që derimë tani dyshimet janë se gjithçka ka qenë aksidentale.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP