Kryeministri Edi Rama ka tërhequr zyrtarisht padinë ndaj kreut të AAK, Ramush Haradinaj.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP