Një person ka humbur jetën mbrëmjen e sotme në Fier, si pasojë e një aksi denti rrugor, sic raporton per “News24” dhe “BalkanWeb” gazetari Ervis Kuci.

Aksi denti ka ndodhur në fshatin Zhupan, ku një automjet ka përp lasur një person, i cili po ecte në anë të rrugës.

Advertisements

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements