Modelja Oriola Marashi dhe futbollisti Eros Grezda duket se kanë lënë pas fjalët për ndarje dhe shfaqen më të dashuruar se kurrë .

Së fundmi, Oriola krahas shumë fotove që poston në rrjete sociale nga pushimet me të dashurin në resortet luksoze në Turqi, ka zgjedhur kësaj here të befasojë fansat duke postuar një foto e shtrirë në rërë topl ess duke mbuluar gj oksin me një gjethe.

Si duket ka qënë Erosi, ai që ka kapur pozën të dashurës së tij. Më pas modelja ka postuar gjithashtu një foto romantike, ku të dy janë kapur për dore në dritën e hënës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP