Deputetja e AAK’së infektohet me koronavirus

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive në testin për COVID 19, raporton Gazeta Express.

Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një shkrimi në Facebook.

“Pas seancës së ditës së Premte, konkretisht prej të Shtunës së këtij vikendi kanë filluar të më shfaqen disa simptoma që lidhen me infeksionin me Covid-19 dhe pastaj iu kam nënshtruar testit ku kam rezultuar pozitiv”, ka shkruar ajo.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP