Teksa numri i të infektuarve me koronavirus përgjatë këtij muaji është shtuar, po ashtu është rritur dhe numri i shtrimeve pranë spitalit të Infektivit.

Gazetari Erjon Skëndaj raporton për ‘BalkanWeb’ se përgjatë 30 minutave të fundit në spitalin COVID janë paraqitur 4 pacientë për t’u shtruar.

Mësohet se këta persona janë nga rrethet dhe mbi 60 vjeç. Ndërkohë, një prej rasteve është në gjendje më të rënduar, mbi moshën 80 vjeç.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP