Mëngjesin e sotëm, rreth orës 05:30 ka ndodhur një aksident në kryqëzimi i Porcelanit në Tiranë. Mësohet se janë përpl asur dy makina dhe njëra ka përfunduar e përmb ysur në rrugë.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme në ak sident janë përfshirë një tip Ford me targa AA 745 AV dhe një mjet tip Volkswagen me targa AA 346 UU. Pas përp lajes mjeti tip Ford ka përfunduar i përmbysur në rrugë.

Advertisements

Nuk dihet ende nëse ka të pl agosur. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP