Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Ferit Lleshin.

37-vjeçari teksa drejtonte kamionin ka dale nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë angazhuar Polumbarët e Reneas, si dhe shërbimet e Policisë se Kukësit.

Mësohet se thellësia e liqenit, rreth 15 metër e ka vështirësuar me tepër punën e polumbarëve, të cilët prej dy orësh vijojnë kërkimet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP