Një lajm shumë i mirë na vjen nga Rinasi. Mësohet se Një tjetër kompani ajrore ka rinisur fluturimet nga Aeroporti i Rinasit.

Austria Airlines njofton se do të fillojë fluturimet nga 15 Qershor 2020. Kompania do të operojë me fluturime 4 herë në javë Tiranë – Vienë.

Advertisements

Më herët edhe kompania Wizz Air ka njoftuar vendosjen e 15 destinacioneve të reja nga Aeroporti Nënë Tereza.

Më në fund pas 3 muajsh duket se gjërat po kthehen në normalitet.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

Advertisements

SHQIPERIA IME GRUP