Futbollisti Cristiano Ronaldo është zhgënjyer pas humbjes në finale e Kupës së Italisë. Nuk është hera e parë që ylli portugez zhgënjehet nga ekipi i Juventusit, prandaj po mendon për largimin nga ekipi.

Ndonëse i kanë mbetur dy vite kontratë me klubin italian, pakënaqësitë e tij të mëdha e kanë bërë të mendojë për dy mundësi të reja. Një prej tyre është në skuadrën Manchester United ku shënoi edhe golat më kulminant të karrierës së tij, ndërsa tjetra i përket një aventure të re me gjigantët e PSG-së.

Këto janë 2 dilemat që po e tundojnë futbollistin. Nuk dihet nëse janë në planet e afërta, por mbetet për tu parë rezultati i Juventus në Champsions dhe Serie A për të parë reagimin e Ronaldos

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP