Dy punonjës policie kanë mbetur të pla gosur në një aksìdent automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Lezhë, ku mësohet se makina e policisë po ndiqte një automjet të dysh imtë.

Sipas informacioneve, bëhet me dije se ka patur dyshìme që automjeti në ndjekje drejtohej nga një person i shpallur në kërkim. Si pasojë e shpejtësisë së lartë, mjeti i policisë humbi kontrollin dhe doli nga rruga.

Advertisements

Për pasojë dy policë mbetën të pla gosur dhe u dërguan në spital për trajtim mjekësor. Për fat të mirë, ndodhen jashtë rrezìkut për jetën me dë mtime të lehta. /tvklan

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements