Zëvendëskryeministri Erion Braçe së fundmi ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon si është dh unuar ai dhe kryeministri Rama në vitin 1996″>1996.

Poshtë fotos Braçe shkruan:

Advertisements

“Viti 1996″>1996. Kryeministri dhe zëvendëskryeministri, njëri publicist dhe aktivist, tjetri kandidat për deputet ditën e zgjedhjeve 26 maj 1996″>1996. Kjo është dh unë, kaq!

Po ka dhe ca ditë, do flasim prapë”, shkruan Braçe.

Advertisements

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP