Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat.

Fëmija 4 vjeçar ndërroi jetë pasi pati kontakt me rrymën elektrike në një ndër parqet e qyetit.

Për shkaqe ende të panjohura, vogëlushi është larguar nga vëmendja e prindërve duke futur duart në prizë, gjë e cila i ka shkaktuar vde kjen e menjëhershme.

Ai është dërguar urgjentisht në spital, por pa mundur të shpëtojë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP