Një ngjarje e rëndë është është regjistruar mëngjesin e sotëm në Berat.

Mësohet se një fëmijë 4-vjeçar ka hu mbur jetën, për shkak se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Familjarët e kanë çuar me urgjencë në spital pasi ka qenë ende me shenja jete. Vogëlushi ka marrë kujdesin e mjekëve, por nuk Ia ka dalë dot të mbij etojë.

Vijon…

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP