Gazetari Ronaldo Sharka nga emisioni “Mes Yjesh” kishte dalë në terren për të pyetur qytetarët nëse me hapjen e lokaleve së shpejti, do vazhdojnë t’a pinë kafen në gotë plastike apo në filxhan porcelani.

Ronaldo iu afrua dy të rinjve për t’ja bërë këtë pyetje, por fillimisht i pyeti nëse janë nga Tirana. “Tirons jeni?”, i pyeti gazetari. “Jo, nga Vlora”, iu përgjigj qytetari. “Ah më fal v’llai”, i tha Ronaldo dhe habiti me veprimin e tij. Ai papritur u largua me vrap pa ia bërë pyetjen rreth kafesë.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP