Kryeministri Rama,Presidenti Meta dhe ish-kryeministri Berisha ishin mbrëmjen e së enjtes në tre ekrane të ndryshme.

Veç atyre që ishin të mbërthyer pas ekraneve shumë të tjerë, debatet politike i kanë ndjekur nga rrjetet sociale e sidomos në Facebook, ku bëhet live stream. Rama i cili ka dhe televizionin e tij ERTV, në profilin në Facebook kishte më shumë ndjekës.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP