Një bombol gazi ka shpērthyer pak minuta më parë në fshatin Ura e Shtrenjtë, në njësinë administrative Postribë.

Burime bëjnë me dije se si pasojë e shpērthimit ka mbetur i plãgosur rëndë shtetasi S. Fikaj 52 vjeç.

Pas ndihmës së parë ai është dërguar në Tiranë për mjekim më të specializuar.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP