Sherr mes dy personave në fshatin Oshtimë të Vlorës.

Një person është lënduar me sende të forta, dyshohet me shkop, raporton korespondenti i Panorama.

Mësohet se autori i ngjarjes është ndaluar nga policia.

Dyshohet se sherri ka nisur për motive banale. Policia nuk jep shumë detaje, por Panorama mëson se i plagosuri është jashtë rrezikut për jetën me dëmtime të lehta.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP