Britania ka regjistruar 209 viktima nga COVID-19 në 24 orët e fundit duke shënuar një rritje në krahasim me ditën e djeshme.

Sot ka 75 viktima më shumë se dje dhe totali ka shkuar në 37 mijë e 257.

Advertisements

Anglia shënoi 183 viktima kurse vendet e tjera regjistruan Skocia 13, Uellsi 11 kurse më pak ka Irlanda e Veriut, vetëm dy.

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP

Advertisements