Një pemë u rrëzua tek Kryeministria mëngjesin e sotëm duke rrezikuar jetën e një gardisti. Fatmirësisht nuk shaktoi asnjë dëm në njerëz.

Shkak për këtë është bërë moti i keq me vranësira dhe reshje shiu. Pema e llojit pishë është rënduar nga lagështia e shkaktuar ndër vite dhe prej vjetërsisë u thye. Ditën e sotme, i gjithë territori i vendit është përfshirë nga reshje të dendura shiu duke shkaktuar edhe pengesa në lëvizje.faxweb

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP