Janë publikuar shifrat e fundit përsa i përket afektimeve nga koronavirusi në Mbretërinë e Bashkuar.

Sipas worldometers në 24 orët e fundit janë regjistruar 351 viktìma, 13 më pak se dje (338 humbje jete).

Kështu shifrat e reja e kanë çuar në 36,393 numrin total të jetëve të humbura.

Edhe numri i rasteve të reja është rritur, ku u shënuan 3,287 të tilla (2615 rastet e reja dje), duke e bërë numrin total të të prekurve në vendin ishullor në 254,195./Shqipëriaime

Bashkohuni edhe në grup, mund të ndani në çdo kohë denoncimet dhe çdo ankesë me të gjithë ndjekësit e tjerë!

SHQIPERIA IME GRUP